Author: a***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很滿意唷😊😊😊!!!
顏色: 間色
Price: NT$190
Original Price: NT$221
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Not Heat Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Piano Color |
| Type | Ponytail |
| Curl | Body Wave |
| Crowd | Women |
| Theme | Daily |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 80 |
| 淨重 | 175 g |
| 長度 | 36 cm |
| 寬度 | 13 cm |
| SKU | sb2309123918134306 |
Author: a***2
Date:
Review: 很滿意唷😊😊😊!!!
顏色: 間色
Author: c***3
Date:
Review: 我覺得他要佩戴得好可能要需要一點方法,但是他本身是很好看的
顏色: 巧克力棕
Author: l***s
Date:
Review: I loved it!!!
顏色: 米色
Author: e***y
Date:
Review: Good quality!
顏色: 巧克力棕
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.